Zdeňka Tušková

 

Jmenuji se Zdeňka Tušková, bydlím v Praze a jsem matkou a babičkou. Minulý rok jsem oslavila své 60. narozeniny. Je to věk zamýšlení se nad sebou a nad tím, co jsem v životě vykonala. Měla jsem řadu duchovních učitelů a učitelek, ale největším učitelem byl pro mne sám život. 

Pracuji již 14. rokem jako lektorka konstelací a mám svoji práci velmi ráda. Když jsem začínala, kromě pokrokových a duchovně zaměřených lidí málokdo věděl, co konstelace opravdu jsou. V dávných dobách konstelací jsem trpělivě a každému člověku zvlášť vysvětlovala, co konstelace umí a jak mohou pomoci. Bezpochyby jsem metodu velmi zpropagovala. Nyní rekapituluji a také pracuji na svých osobních změnách (včetně změny životního stylu), které se mi víceméně daří. A z toho mám velikou radost. 

Také zvažuji, co dál ve svém profesním životě. Ráda bych udělala konstelace na speciální témata, která budou lidi zajímat a která mohou člověka posunout dál na jeho cestě. Vnímám konstelace, ale i duchovní metody obecně jako službu pro hledající, které bych ráda provázela na kousek cesty. 

Vaše Zdeňka

Osobní konzultace

Individuální osobní konzultace dělám z časových důvodů jen zřídka. Konzultace probíhá v Praze, stojí 2.000,- Kč/každá započatá hodina. 

Je třeba si předem připravit téma, se kterým budeme pracovat. Záleží na tom, jak dlouho o tom bude klient chtít hovořit, eventuelně je možné zažít si role zúčastněných osob v tématu v osobní konstelaci.

Platba za první hodinu probíhá předem na bankovní účet, případný doplatek za delší čas konzultace se hradí na místě. 

Kontakt

Equilibrium s.r.o.
 Mečislavova 4
140 00 Praha 4 - Nusle

 


Napište nám

Odeslat