O nás

Lektorka Zdeňka Tušková je grafoložka a celý život se vzdělávala v mnoha dalších metodách, zejména metodách osobního rozvoje. Měla řadu zahraničních učitelů, pochází z Prahy a je matkou 2 dětí a babičkou 4 vnoučat. Pracuje desítky let s lidmi.

 

Konstelace zahrnují práci s tzv. pohyby duše. Je neskutečné, napojit se na toto pole a být svědkem zázračných proměn, které posunují člověka dál. Pomocí práce s barvami se celý proces zjemňuje a dodává mu radost. Ve chvíli je možné naladit se na změny ve svém životě, na které jsme čekali třeba i léta, nasměrovat svoji energii na harmonii a štěstí, úspěšně řešit vztahy a prostě jít se životem v jeho plnosti.

Osobní konzultace

Konzultace probíhá osobně v Praze, Bratislavě a v Jičíně, případně po Skypu. 

Je třeba si předem připravit téma, se kterým budeme pracovat. Záleží na tom, jak dlouho o tom bude klient chtít hovořit, eventuelně je možné zažít si role zúčastněných osob v tématu.

Konzultace trvá max. jednu hodinu. Cena osobní konzultace a konzultace po Skypu je 2.000,- Kč. Za každých započatých 15 minut se doplácí 500,- Kč. Poplatek se hradí předem na bankovní účet.

Je potřeba počítat objednací dobou.

 

Konstelace jsou jak skupinové, tak individuální. Pokud nechcete přijít do skupiny, pracujeme individuálně a lze to i přes Skype. Zážitek máte Vy a nijak se přes Skype nepřenáší. Pokud tomu nedůvěřujete, je pak lepší přijít osobně, buď na individuální sezení nebo do skupiny na seminář.

 

Objednávky do Prahy: info@equilibrium.cz

Objednávky do Jičína: laznehilarion@gmail.com

Objednávky do Bratislavy: info@konstelacie.eu

Kontakt

Equilibrium s.r.o.
 Mečislavova 4
140 00 Praha 4 - Nusle

 


Napište nám

Odeslat