Dvouletý výcvik rodinných konstelací

Dvouletý výcvik rodinných konstelací v roce 2019-2020

O výcviku:

Roční výcvik rodinných konstelací je určen zejména pro kouče, učitele, psychology, terapeuty a ostatní pomáhající profese, ale i pro širokou veřejnost se zájmem o osobní rozvoj a sebepoznání. Na výcviku probíráme všechny oblasti života, jeho absolvování má pozitivní vliv na Váš osobní i profesní život. Z výcviku odcházejí absolventi, kteří si se svými problémy vědí rady a jsou plně vybaveni pro práci s rodinnými konstelacemi. 

Před zahájením výcviku není potřeba mít předchozí znalost konstelační teorie. Výcvik lze opakovat se značnou slevou. 

Výcvik konstelací probíhá každý rok, o podrobné informace se můžete hlásit na emai info@konstelace.eu. 

 

Termíny pro rok 2019 v Praze:

Pondělí-neděle 14.-20. 1. 2019 - 1. modul (14.000,- Kč) - začínáme v pondělí v 17 hodin (další dny od 10 do 17 h), v neděli končíme ve 12 h

Pondělí-neděle 12.-18. 8. 2019 - 2. modul (14.000,- Kč)

3. a 4. modul a Speciální konstelační seminář pro lektory a průvodce konstelacemi jsou naplánovány na rok 2020, přičemž 3. modul se bude konat v přírodě (v ceně výcviku není zahrnuta strava a ubytování).

Jednotlivé moduly na sebe tematicky navazují. Moduly jsou inspirovány vzorem ze zahraničí.

Opakování výcviku je vhodné pro zkvalitnění konstelačních přístupů, protože Bert pro nás připravuje stále nové typy práce a metoda konstelací se neustále vyvíjí. Pokud již máte u mě absolvovaný konstelační výcvik, máte slevu na každý z modulů 3.000,- Kč.

Pro obdržení certifikátu je potřeba po skončení výcviku abslvovat ještě Speciální konstelační seminář pro lektory a průvodce konstelacemi. Seminář bude otevřen po skončení 4. modulu a bude se konat v přírodě (zde není ubytování a strava zahrnuto v ceně).

Dále doporučuji v průběhu výcviku účastnit se u mě alespoň několika klasických seminářů pro veřejnost. 

 

Lektorka Zdeňka Tušková pracuje desítky let s lidmi a je již od r. 2008 držitelkou diplomu pro práci s metodou rodinných a systemických konstelací. Změna termínů a místa konání vyhrazená. 

 

Vaše přihláška je platná na všechny 4 moduly.Přihláška

Vyplněním této přihlášky a jejím odesláním prostřednictvím kliknutí na ikonku „Přihlásit se“ beru na vědomí, že paní Zdeňka Tušková, IČ: 64872076, se sídlem Praha 4, Mojmírova 1739/8, 140 00, a společnost Equilibrium s.r.o., IČ: 26419467, se sídlem Praha 4, Mečislavova 208/4, PSČ: 140 00, jsou, jakožto společní správci osobních údajů oprávněni v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) o ochraně osobních údajů č. 2016/679 (tzv. GDPR) zpracovávat mé osobní údaje získané prostřednictvím této přihlášky, popřípadě další osobní údaje, které poskytnu, a to pro účely organizace a realizace daného kurzu.
Zaškrtnutím políčka „Chci dostávat informace o akcích e-mailem“ vyslovuji souhlas s tím, aby paní Zdeňka Tušková a společnost Equilibrium s.r.o. použily mé kontaktní údaje pro účely oslovení v souvislosti s nabídkou vlastních obdobných služeb, zejména pořádaných kurzů, seminářů, výcviků či jiných vzdělávacích akcí.
Další informace o zpracování Vašich osobních údajů a o Vašich právech naleznete v zásadách ochrany osobních údajů umístěných zde.

Přihlásit se