Zdeňka Tušková

 

Jmenuji se Zdeňka Tušková, bydlím v Praze a jsem matkou a babičkou. Minulý rok jsem oslavila své 60. narozeniny. Je to věk zamýšlení se nad sebou a nad tím, co jsem v životě vykonala. Měla jsem řadu duchovních učitelů a učitelek, ale největším učitelem byl pro mne sám život. 

Pracuji již 14. rokem jako lektorka konstelací a mám svoji práci velmi ráda. Když jsem začínala, kromě pokrokových a duchovně zaměřených lidí málokdo věděl, co konstelace opravdu jsou. V dávných dobách konstelací jsem trpělivě a každému člověku zvlášť vysvětlovala, co konstelace umí a jak mohou pomoci. Bezpochyby jsem metodu velmi zpropagovala. Nyní rekapituluji a také pracuji na svých osobních změnách (včetně změny životního stylu), které se mi víceméně daří. A z toho mám velikou radost. 

Také zvažuji, co dál ve svém profesním životě. Ráda bych udělala konstelace na speciální témata, která budou lidi zajímat a která mohou člověka posunout dál na jeho cestě. Vnímám konstelace, ale i duchovní metody obecně jako službu pro hledající, které bych ráda provázela na kousek cesty. 

Vaše Zdeňka